Desa Mar Vista, Batu Ferringhi
1 Jalan Batu Ferringhi, Batu Ferringhi, Penang
View to Offer
RM 648,000
4
BT
4
BM
1,787
kps
RM 363
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Desa Mar Vista
Seaview 3 Storey Marvista Condo at Batu Ferringhi Freehold 1787sf
Mar Vista Condominium (Seaview)
Area : batu ferringhi
-Build up : 1787sf
-Condition : Unfurnished
-Bedroom :4
-Bathroom : 4
-Car Park : 3
- Freehold
-Price :648k
-Remark :
Triple storey
Seaview
Area : batu ferringhi
-Build up : 1787sf
-Condition : Unfurnished
-Bedroom :4
-Bathroom : 4
-Car Park : 3
- Freehold
-Price :648k
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Jacuzzi
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 648,000.
1 Jalan Batu Ferringhi, Batu Ferringhi, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,787 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.