Taman Perindustrian Batu Caves, Batu Caves

Taman Perindustrian Batu Caves, Batu Caves, Selangor

RM 18,000 /mo

24,000

kps

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Pertanian for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200145442
check-small-f
24,000 kps luas tanah
check-small-f
RM 0.75 psf (tanah)
check-small-f
Status lot bumi tidak dinyatakan

Tentang hartanah ini

Land @ Batu Caves

Land @ Batu Caves

- L/a 24000sf
- ⁠Flat land
- ⁠Suitable for storage, warehouse using
- ⁠Rental RM18k/mth

** The photos shown are for illustration purposes only **

For viewing, pls contact
Nicolas Lim
REN09922
0*****
zero one two - two seven two two four right three
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

WINPROP REALTY SDN BHD

Soalan Lazim
Harga sewaan bagi Tanah Pertanian ialah RM 18,000 /mo.
Taman Perindustrian Batu Caves, Batu Caves, Selangor.
24,000 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

WINPROP REALTY SDN BHD