CORNER 3400sf FIRST Floor Shop Prima Sri Gombak Batu Caves Samudra Centre Point, Prima Sri Gombak, Batu Caves

Jalan Prima SG 1, Prima Sri Gombak, Batu Caves, Sri Gombak, Sri Batu Caves, Taman Industri Bolton, Batu Caves Centre Point, Taman Samudra, Industri Bolton, Prima Sri Gombak, Batu Caves, Selangor

Negotiable

RM 9,000 /mo

2

BM

3,400

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 30 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501232288
check-small-f
3,400 kps luas pelan lantai (45 kaki x 75 kaki)
check-small-f
RM 2.65 psf (lantai)

Tentang CORNER 3400sf FIRST Floor Shop Prima Sri Gombak Batu Caves Samudra Centre Point

Corner 3400sf First Floor Shop Prima Sri Gombak Batu Caves Samudra

Prima Sri Gombak Batu Caves First Floor Shop For Rent

* Corner
* Prime High Traffic Location
* Plenty Car Parking Space

# First Floor Shop
# Built Up 3,400 sqft ( 45x75 )

Authorize Agent Direct Owner
SHANE KHOW +6*****
Senior Negotiator (REN 09703)
IQI Realty Sdn Bhd
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID REALTORS SDN BHD [ E (1) 1855 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 9,000 /mo.
Jalan Prima SG 1, Prima Sri Gombak, Batu Caves, Sri Gombak, Sri Batu Caves, Taman Industri Bolton, Batu Caves Centre Point, Taman Samudra, Industri Bolton, Prima Sri Gombak, Batu Caves, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,400 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID REALTORS SDN BHD [ E (1) 1855 ]