Aradia Residence @ Lake City KL North, Batu Caves

102, Jalan Sibu, Taman Wahyu, Batu Caves, Selangor

Boleh dirunding

RM 2,800 /bulan

3

BT

2

BM

1,122

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk disewa
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501357317
check-small-f
1,122 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.50 psf (lantai)

Tentang Aradia Residence @ Lake City KL North

KL Kepong Aradia Residence Fully Furnished For Rent

Unit Detail

-3Room2Bathroom
-2Carpark (Side by Side)
-Fully Furnished
-1122Sqft

Asking Price RM2800 ONLY

Viewing Appointment kindly contact:
Call/WhatsApp:

Jonathan O17-667O224
Kemudahan bersama
parking-o

Parkir

Aradia Residence @ Lake City KL North, Batu Caves

Aradia Residence @ Lake City KL North

Lihat butiran projek
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/3 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,800 /bulan.
102, Jalan Sibu, Taman Wahyu, Batu Caves, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,122 kps.
Pegangan Pajakan.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/3 ]