Factory / Office Space for Rent at Banting Selangor, Banting

Top Glove Factory 44, Kawasan Perindustrian Olak Lempit, Banting, 42700, Selangor, Banting, Selangor

RM 10,306 /bulan

0

BM

5,571

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat untuk disewa
check-small-f
Dipasang sebahagian
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500557655
check-small-f
5,571 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.85 psf (lantai)

Tentang Factory / Office Space for Rent at Banting Selangor

For Rent: Factory / Office Space for Rent at Banting Selangor

Property Details:
- 5,570.75 sqft unit available for rent at RM1.85 psf (RM10,305.90 per month).
- Ready for immediate occupancy.
- Partitioned equipment rooms (2)
- Male and female toilets
- Pantry
- Lab room
- Parking space available
- Unfurnished unit

Address:
Lot 2604, 2605, 2615 & 2616
No. 1, Jalan Seramik 1
Kawasan Perusahaan Olak Lempit 2
42700 Banting, Selangor

VIEWING HOURS
Monday – Friday: 8:30AM – 5:00PM
Saturday & Sunday: By appointment

CONTACT FOR VIEWING:
Mr. Patrick: 0*****
Mr. Fariq: 0*****
Ms. Roszalina: 0*****
Ms. Umairah: 0*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 10,306 /bulan.
Top Glove Factory 44, Kawasan Perindustrian Olak Lempit, Banting, 42700, Selangor, Banting, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,571 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian