Telawi, Bangsar

Jalan Telawi Satu, Bandar Baru Bangsar, Bangsar, Kuala Lumpur

Lihat ke Tawaran

RM 45,000 /bulan

1

BM

2,400

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai untuk disewa
check-small-f
Dipasang sebahagian
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500743427
check-small-f
2,400 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 18.75 psf (lantai)

Tentang Telawi

Limited & Prime Location Corner Shop at Jalan Telawi for Rent

========================================================================

-Prime Location Corner Shop
-Ground Floor- 2,400sqft

-Near to Bangsar Village shopping mall
-Surrounded by banks
-Hub of commercial in bangsar
-Suitable for Chain Restaurant, Cafe,Boutique,Aesthetic & Dental Clinic, Beauty Salon,Pharmacy,Retail Chain etc...

For viewing,
Please contact Sky Yee 0*****
Email: w*****@*****
God Bless

*Owners are welcome to list, Thank you
Kemudahan bersama
burger-2-o

Kafe

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

burger-2-o

Kedai makan

parking-o

Parkir

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID Realtors Sdn Bhd

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 45,000 /bulan.
Jalan Telawi Satu, Bandar Baru Bangsar, Bangsar, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,400 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID Realtors Sdn Bhd