New Commercial Building Retail Space @ Jalan Maarof, Bangsar, Bangsar Baru, Bangsar

Bangsar Baru, Bangsar, Kuala Lumpur

RM 83,000 /mo

7,746

kps

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Ruang-Niaga for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 104897866
check-small-f
7,746 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 10.72 psf (lantai)
check-small-f
Status lot bumi tidak dinyatakan

Tentang New Commercial Building Retail Space @ Jalan Maarof, Bangsar

Commercial Building Retail Space @ Jalan Maarof, Bangsar

Property Detail:-
- Prime Location & Good frontage
- 24,000sf development consists of 4-Storey building with 3 levels of underground basement carpark
- 13 feet floor-to-ceiling height
- Floor area of appx 52,177sf (Flexibility for space planning)
- Passanger lifts and Cargo lift

RETAIL FOR RENT
- 1st floor -approx 7,746 sf
- 3rd floor -approx 7,746 sf

Suitable For :-
- F&B Premium Dining
- Luxury Car Showroom
- Gallery Showroom
- Aesthetic Clinic
- SPA, Beauty & Wellness centre

For viewing,
Please contact Sky Yee 0*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID Realtors Sdn Bhd

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 83,000 /mo.
Bangsar Baru, Bangsar, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 7,746 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID Realtors Sdn Bhd

agency logo