Jalan Maarof, Bangsar Baru, Bangsar

jalan maarof, Bangsar Baru, Bangsar, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 15,000 /mo

3

BM

1,300

check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500195219
check-small-f
1,300 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 11.54 psf (lantai)

Tentang Jalan Maarof

Rental Retail space on Jalan Maarof Level 2, unblocked view with Lift

- Spacious 1300 sqft retail space available for rent.
- Located in the vibrant Bangsar Baru area on Jalan Maarof of Kuala Lumpur.
- Just a 5-minute walk to the nearest LRT station.
- Close proximity to major supermarkets, ensuring convenience for customers.
- Nearby shopping malls offering a variety of retail options.
- Excellent visibility and foot traffic for your business.
- Surrounded by schools, attracting families and students.
Kemudahan
asterisk-o

24-hour access

parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

RIDGEWELL PROPERTIES [ E (3) 1809 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 15,000 /mo.
jalan maarof, Bangsar Baru, Bangsar, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,300 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

RIDGEWELL PROPERTIES [ E (3) 1809 ]