Tiara Imperio Residence, Bangi

Jalan ilmiah, Bangi, Selangor

RM 1,500 /mo

2

BT

1

BM

700

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501229407
check-small-f
700 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.14 psf (lantai)

Tentang Tiara Imperio Residence

Home Living @ Tiara Imperio

Looking for a well-located stay with strong convenience and accessibility? This unit is ideal for you.

Property Overview:
* 2 Bedroom | 1 Bathroom
* Approx. 700 sqft
* Fully Furnished

What’s Included:
* Built-in kitchen cabinet
* Ceiling Fan
* Air-conditioning
* 3 Beds
* Fridge
* Move-in ready condition

Why this unit?
* Close proximity to public transportation (2 minutes to UKM KTM Station)
* Nearby retail, food & daily necessities
* Convenient access to city & surrounding areas
* Convenient access to PLUS, LEKAS & SILK highways, 30–35 minutes to KLCC

Arrange a viewing today:
Kenny Gan / 0***
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,500 /mo.
Jalan ilmiah, Bangi, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 700 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian