Sensory Residence @ Southville City, Bangi

Southville City Off Lebuhraya Utara Selatan, Bangi, Selangor

RM 2,300 /mo

3

BT

2

BM

888

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501361677
check-small-f
888 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.59 psf (lantai)

Tentang Sensory Residence @ Southville City

For Rent Sensory Residence, Southville City, Bangi, Fully Furnished

FOR RENT

Sensory Residence, Southville City, Bangi, Fully Furnished

=======================
Rental Price : RM2300 / month Nett
=======================

DETAILS :
Condominium (Level 32)
- 888 sqft
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 2 Parking Lot

FACILITIES :
24 Hours Security

Preferred Tenant : Muslim

Availability : 1st June 2026

DEPOSIT : 2 + 1 + 1/2 + Tenancy Agreement Fees

For further details, kindly contact:

MAYA MYRA
PEA 3998
QVE Property Consultants Sdn Bhd
VEPM (1) 0384

www.w*****
www.w*****

#AyuPA1905
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

QVE PROPERTY CONSULTANTS SDN BHD [ VEPM (1) 0384 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,300 /mo.
Southville City Off Lebuhraya Utara Selatan, Bangi, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 888 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

QVE PROPERTY CONSULTANTS SDN BHD [ VEPM (1) 0384 ]