Bangi Sunway Gandaria Ground Floor Retail Shop, Bangi

Sunway Gandaria, Bangi, Selangor

Negotiable

RM 6,800 /mo

1

BM

1,400

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501317584
check-small-f
1,400 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.86 psf (lantai)

Tentang Bangi Sunway Gandaria Ground Floor Retail Shop

For Lease: Ground Floor Retail Lot at Bangi Sunway Gandaria

100% Authentic Images + Actual Rental Price, No Increase

Details of Property

Ground Floor Retail Lot Sunway Gandaria Bangi

-All Photos and Details Accurate as Posted
-1400 sqft
-High Foot Traffic (Residents and Shoppers)
-Spacious Design – 1400 sqft total built-up
-Excellent Visibility
-Broad Frontage
– Ideal for:
   Showroom / Display Center
   Retail Outlet / Boutique
   F&B / Café / Restaurant
   Workshop / Studio / Salon
  
Rental RM6800

Contact CK @ 016.260.3014 for viewing & more info
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 6,800 /mo.
Sunway Gandaria, Bangi, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,400 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian