Bandar Seri Putra, Bangi

Bandar Seri Putra, Bangi, Selangor

RM 20,000 /mo

6

BM

6,800

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501290201
check-small-f
6,800 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.94 psf (lantai)

Tentang Bandar Seri Putra

Bandar Seri Putra Facing Main Road Last Corner Unit For Rent Limited

Crowded Matured Area Surrounded with Residence
3 Storeys Shop For Rent @Bandar Seri Putra Bangi
Facing Main Road

Size: 35ft x 70ft
Built-up: 6800sqft

- Fashion Boutique

Rental @RM20,000 ONLY !!!!

For more information please contact
Zac Kee
Commercial Specialist

DISCLAIMER
Photo is just for a DISPLAY! To protect owners and tenant's privacy, pictures shown may not be the actual unit it is for illustration purpose only.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 20,000 /mo.
Bandar Seri Putra, Bangi, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,800 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD