Bandar Seri Putra, Bangi

Jalan Seri Putra 1/8, Kajang, Bandar Seri Putra, Bangi, Selangor

RM 17,000 /mo

2

BM

6,900

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501283510
check-small-f
6,900 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.46 psf (lantai)

Tentang Bandar Seri Putra

Bandar Seri Putra 3sty Corner Shop Lots For Rent

3 Storey Shop in Bandar Seri Putra, Kajang For Rent
***CORNER LOT***

- Land area: 2,346 sqft
- Built up: 6,900 Sqft
- Facing Main Road
- 2 toilet each floor
- Surrounded By Brands & Convenience
- Zus Coffee, Big Pharmacy, Watson, Domino's Pizza, KK mark, Poslaju, Mixue, BSN Bank, McDonalds
- Suitable for retail, F&B, office, clinic, tuition centre or service business

Rental Price RM17,000
Kindly contact Steve Yong 017/369/0202 for more information.

#111047
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Sinland Real Estate

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 17,000 /mo.
Jalan Seri Putra 1/8, Kajang, Bandar Seri Putra, Bangi, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,900 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Sinland Real Estate