Bandar Puteri Bangi 1st Floor Shop Facing Main Road Cheapest in TOWN, Bangi

Bangi, Selangor

RM 1,600 /mo

2

BM

1,960

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501224510
check-small-f
1,960 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 0.82 psf (lantai)

Tentang Bandar Puteri Bangi 1st Floor Shop Facing Main Road Cheapest in TOWN

Facing Main Road First Floor Shop Office For Rent with Good Condition

Crowded Matured Area Surrounded with Residence
1st Floor Shop For Rent @Bandar Puter Bangi
Size: 1960sqft

- Fashion Boutique

Rental @RM1,600 ONLY !!!!

For more information please contact
Zac Kee
Commercial Specialist

DISCLAIMER
Photo is just for a DISPLAY! To protect owners and tenant's privacy, pictures shown may not be the actual unit it is for illustration purpose only.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
Bangi, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,960 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD