Camellia Residences, Bandar Sungai Long

Camellia Residences Jalan Sungai Long, Bandar Sungai Long, Selangor

RM 1,400 /mo

3

BT

2

BM

1,052

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 31 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501008720
check-small-f
1,052 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.33 psf (lantai)

Tentang Camellia Residences

Camelia Residents At Bandar Sg Long For Rent!

Camelia Residents At Bandar Sg Long For Rent!

Property details:
-Size 1052sqft
-3bedrooms 2bathrooms
-2car park
-Partly furnished
-Well kept unit

Amenities:
-5mins driving to UTAR Kampus Sungai Long, wet and dry market, restaurants, banks, convenience store
-10mins driving to BMC Mall

Requirements for tenant:
-2 months rental deposit
-1 month advance rental
-Half month utilities deposit

Asking price: RM 1400 monthly (Nego)

For private viewing arrangement, kindly contact Rain Leow at 0***** for appointment, thanks.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

gym-o

Gym

asterisk-o

Nursery

playground-o

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty - Subang Jaya

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,400 /mo.
Camellia Residences Jalan Sungai Long, Bandar Sungai Long, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,052 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Vivahomes Realty - Subang Jaya