Armani Residence Sg Long, Bandar Sungai Long

30, Bandar Sungai Long, Selangor

RM 1,080 /mo

3

BT

1

BM

750

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501358622
check-small-f
750 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.44 psf (lantai)

Tentang Armani Residence Sg Long

Armani Resindence Sg Long, Bandar Sungai Long

Armani Resindence Sg Long, Bandar Sungai Long

Size : 750 sq. ft.
Rooms : 2
Bathrooms : 1
Furnishing : Basic
Rental(per month) : Asking RM1200

Don't Miss Out!! Call Me Today to Book a Viewing!!
Chris Choo
OI7 36I 6II8
( The Roof Realty )
Reg No: 2*****
Owners are welcome to list with me and my TEAM.Thank You.
Kemudahan bersama
parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,080 /mo.
30, Bandar Sungai Long, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 750 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama