Bandar Sri Sendayan

Bandar Sri Sendayan, Negeri Sembilan

RM 4,000 /mo

2,641

kps (lantai)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang Teres for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107691725
check-small-f
2,641 kps luas pelan lantai
check-small-f
1,920 kps luas tanah
check-small-f
RM 1.51 psf (lantai)

Tentang hartanah ini

Sendayan Techvalley Factory for Rent

1.5 Storey Link Factory @ STV BIZ Sendayan TechValley

====================
Asking Rental : RM4,000
====================

Property Details:
=============
- Land Area: 24'x80'
- Built Up: 2,641sqft
- High Ceiling up to 6.9m
- Brand new
- Ground Floor Load 2 Ton/m2
- Dual frontage with ample parking space

Strategic location:
==============
- 30 mins to KLIA
- 50 mins to Kuala Lumpur City Centre

Please contact Ms. Chong @ 0***** for more details or viewing. Thanks.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CBD PROPERTIES (SEREMBAN) SDN. BHD. [ E (1) 1197/9 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 4,000 /mo.
Bandar Sri Sendayan, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 2,641 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CBD PROPERTIES (SEREMBAN) SDN. BHD. [ E (1) 1197/9 ]