SD Apartments II, Bandar Sri Damansara

3 Persiaran Meranti, Bandar Sri Damansara, Selangor

RM 1,250 /mo

3

BT

2

BM

900

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501306068
check-small-f
900 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.39 psf (lantai)

Tentang SD Apartments II

SD2 Apartment, for Rent. Near School

SD2 Apartment, for Rent. Near School

DETAILS
* Type: Apartment
* Intermediate Unit,
* Middle Floor,
* Built Up: 900 sq ft
* 3 Bedrooms, 2 Bathrooms
* Kitchen Cabinet
* Wardrobe
* Aircond
* Water Hearter

For more enquiry kindly contact Alice 012//646//2218 for appointment viewing. Thanks

Alice Leow (Worldtree Realty)
REN 40816
Kemudahan
asterisk-o

Security guard

Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Nursery

asterisk-o

Playground

asterisk-o

Retail stores

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Worldtree Properties Sdn Bhd

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,250 /mo.
3 Persiaran Meranti, Bandar Sri Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 900 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Worldtree Properties Sdn Bhd