Menara D'sara, Bandar Sri Damansara

Jalan Margosa SD 10/1, Bandar Sri Damansara, Selangor

RM 1,600 /mo

3

BT

2

BM

910

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500826645
check-small-f
910 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.76 psf (lantai)

Tentang Menara D'sara

3 bedroom 2 toilet cozy condominium for rent in Sri Damansara

For Rent – Menara D’Sara

Location: Menara D’Sara
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Balcony
Car Park: 1
Size: 910 sq ft
Furnishing: Unfurnished

Rental: RM1,300 per month

Contact me for more Jenny Tong OI2 927 3I83
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

bbq-o

Bbq

playground-o

Playground

swim-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

WIKIPROP REALTY [ E (3) 1869 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,600 /mo.
Jalan Margosa SD 10/1, Bandar Sri Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 910 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

WIKIPROP REALTY [ E (3) 1869 ]