Damansara Seresta, Bandar Sri Damansara

Persiaran Meranti, Bandar Sri Damansara, Selangor

RM 3,700 /mo

3

BT

2

BM

1,291

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 15 Jun 2026

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501341645
check-small-f
1,291 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.87 psf (lantai)

Tentang Damansara Seresta

Fully Furnished with Nice ID renovation

Unit Details
Size : 1,291sf
Bedroom : 3
Bathroom : 3
Parking Lot : 2

will reno fully furnished
Ready on mid June

Rental: RM3700
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,700 /mo.
Persiaran Meranti, Bandar Sri Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,291 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]