Azelia Residence, Bandar Sri Damansara

Jalan PJU 9/1, Bandar Sri Damansara, Selangor

RM 4,299 /mo

3

BT

4

BM

2,210

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500565177
check-small-f
2,210 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.95 psf (lantai)

Tentang Azelia Residence

Green View from Low Floor. 3 Parking Spaces. Expansive Living Area.

+ Available & Ready for Occupancy
+ Actual Unit Images
+ Low Floor with Lush Green View
+ Spacious Balcony
+ Completely Furnished
+ Built-In Wardrobes in All Bedrooms
+ Separate Wet & Dry Kitchen
+ Located in Exclusive Low-Rise Building (only 8 floors)
+ Just 4 units per floor & only 43 units in total
+ Low Density Tranquil Condo
+ Linked to Ativo Plaza

2,210 sqft
3+1 bedroom
4 bathroom
3 carparks

Asking rental: RM4,300/month

* Azelia Residence @ Damansara Avenue *
+ Developed by TA Global Berhad
+ Freehold
+ Completed in 2014
+ 3.13 acres
+ 2 Blocks
+ 250 Units

* AZ0191

security-access-control-o

24-hour security

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

gym-o

Gym

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/4 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 4,299 /mo.
Jalan PJU 9/1, Bandar Sri Damansara, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,210 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

ESPRIT ESTATE AGENT SDN BHD [ E (1) 1448/4 ]