East Parc @ Manjalara, Bandar Menjalara

East Parc Jln 1/62b, Bandar Menjalara, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur

RM 465,000

1

BT

1

BM

600

kps

RM 775

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 106124324
check-small-f
600 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 775.00 psf (lantai)

Tentang East Parc @ Manjalara

Cheapest Unit in East Parcs

600sqft
1 Bedroom 1 Bathroom 1 Carpark
Menjalara View
Fully Furnished and tenanted at the moment
High Floor
3 mins to Desa Park City
Easy Access to Duke, LDP and MRR 2 highway
Walking distance to Lotus's Kepong and restaurants

Many units available size from 600sf, 711sf, 1160sf, 1236sf, 1510sf and 1522sf

Any enquiries please contact :
Sharon (Ren22410)
0*****

Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GLOW ESTATES SDN BHD [ E (1) 1961 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 465,000.
East Parc Jln 1/62b, Bandar Menjalara, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 600 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GLOW ESTATES SDN BHD [ E (1) 1961 ]