Ostia Bangi Business Avenue, Bandar Baru Bangi

Seksyen 14, Bandar Baru Bangi, Selangor

Negotiable

RM 7,500 /mo

2

BM

1,507

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501311261
check-small-f
1,507 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 4.98 psf (lantai)

Tentang Ostia Bangi Business Avenue

Ground Floor Shop Lot at Ostia Bangi Business Avenue, Bangi, Selangor

COMMERCIAL SHOP LOT

Shop Lot @ Ostia Bangi Business Avenue, Bandar Baru Bangi

Rental Price : RM7900 / month (Negotiable)

DETAILS :
Shop Lot
Ground Floor
Built Up - 1,507 sqft
2 Toilets
Suitable for boutique, cafe, clinic, showroom, etc
Bare Unit

Availability : Anytime

ACCESIBILITIES :
MEX Highway
LDP Highway
ELITE Highway
SKVE Highway

DEPOSIT : 2 + 1 (8% SST) + (1 Utilities) + Tenancy Agreement

ASNA
REN 72862
Kemudahan
asterisk-o

24-hour access

parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN BHD

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 7,500 /mo.
Seksyen 14, Bandar Baru Bangi, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,507 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN BHD