bangi sentral, Bandar Baru Bangi

Medan pusat bandar 8A, Bandar Baru Bangi, Selangor

RM 2,200 /mo

2

BM

1,700

check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 102432026
check-small-f
1,700 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.29 psf (lantai)

Tentang bangi sentral

Office for Rent

# Office lot For Rent #

Location: Bangi Sentral @ Bandar Baru Bangi section 9

-Lvl 3
-With private lift
-24' x 73'
-Build up 1700 sf
-Great location
-Basic unit
-Rental Rm2800 only

*Please call Howard more details & options unit.
Thanks...

Howard Fong (REN07262)
O12-699 O612
Starcity Property Sdn Bhd
Kemudahan bersama
buildings-o

Business centre

burger-2-o

Cafe

parking-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

STARCITY PROPERTY SDN. BHD. [ E (1) 1395/9 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,200 /mo.
Medan pusat bandar 8A, Bandar Baru Bangi, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,700 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

STARCITY PROPERTY SDN. BHD. [ E (1) 1395/9 ]