Bangi,Bandar Baru Bangi, Seksyen 9, Seksyen 10, Seksyen 13, Kawasan Perindustrian Bangi, MIEL, Bandar Baru Bangi

Bandar Baru Bangi, Selangor

RM 23,500 /mo

15,100

kps (lantai)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang Terpisah for rent
check-small-f
Disenaraikan pada 24 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 104235360
check-small-f
15,100 kps luas pelan lantai
check-small-f
20,850 kps luas tanah
check-small-f
RM 1.56 psf (lantai)

Tentang Bangi,Bandar Baru Bangi, Seksyen 9, Seksyen 10, Seksyen 13, Kawasan Perindustrian Bangi, MIEL

Factory For Rent !! First Come First Serve !

Bangi, Seksyen 10
==Cheapest Price + Direct Owner ======================
2 Storey Factory

Build Up Size: 15,100 sf
Land Area : 20,850 sf
Power Supply : 100 amps ( 3 Phase)
Power Supply : 200amp
--FEW UNITS TO VIEW IN BANGI--

For more information please call

Christine -*****
www.h*****
(Bangi Factory Consultant)
**Many nearby units available FOR RENT / FOR SALE.**

*DISCLAIMER*
To protect the owner's privacy, the images shown are for illustration purposes only. Appreciate your understanding and seeing appointments on actual units is always welcome
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 23,500 /mo.
Bandar Baru Bangi, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 15,100 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian