Cheras South, Cheras Jaya, Taming Jaya, Selesa Jaya, Balakong Jaya, KPB, Kawasan Perniagaan Desa Ria, Balakong

Cheras South, Cheras Selatan, Cheras Jaya, Taming Jaya, Selesa Jaya, Balakong Jaya, KPB, Dataran C180, Traders Square, Kawasan Perniagaan Desa Ria, Balakong, Selangor

RM 8,500 /bulan

2

BM

3,305

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai untuk disewa
check-small-f
Dipasang sebahagian
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200526467
check-small-f
3,305 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.57 psf (lantai)

Tentang Cheras South, Cheras Jaya, Taming Jaya, Selesa Jaya, Balakong Jaya, KPB

Corner Shop, Kawasan Perniagaan Desa Ria, Balakong Rm8.5k

FOR RENT
CORNER Shop @ Kawasan Perniagaan Desa Ria, Balakong (Cheras South)
Rental: RM8,500.00
contact : Shirley Sea 016-77*77*498
==============================
Property Details:
•CORNER shop
• Land area (approx.) : 3,305 sq.ft
• Wide frontage, excellent exposure — suitable for showroom, restaurant, office, retail
• Ample parking nearby; high foot and vehicle traffic
• busy commercial hub in Cheras South.
• Easy access to SILK, LEKAS, Cheras–Kajang and nearby townships such as Seri Kembangan, Sungai Besi and Kajang.

*****Asking Rental: RM8,500.00/month*****

=======================================
Contact *Shirley Sea 016-77*77*498 for more information and viewing appointment. Thanks!
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Chong Seng Property (M) Sdn Bhd

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 8,500 /bulan.
Cheras South, Cheras Selatan, Cheras Jaya, Taming Jaya, Selesa Jaya, Balakong Jaya, KPB, Dataran C180, Traders Square, Kawasan Perniagaan Desa Ria, Balakong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,305 kps.
Pegangan Bebas.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Chong Seng Property (M) Sdn Bhd