The Stone, Paya Terubong, Ayer Itam
Jalan Paya Terubong, Paya Terubong, Ayer Itam, Penang
RM 456,000
3
BT
2
BM
1,000
kps
RM 456
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang The Stone
The Stone Paya Terubong 3 Carpark Furnished Renovated High Floor!!
The Stone @PayaTerubong
Bedroom 3+1, Bathroom 2, Carpark 3
1000sqft
Furnished
Renovated
Asking Rm456k
*** VIEW TO OFFER***
Kindly Call :KIM TAN O11 2749 6O74
Whatsapp : KIM TAN O11 2749 6O74
Bedroom 3+1, Bathroom 2, Carpark 3
1000sqft
Furnished
Renovated
Asking Rm456k
*** VIEW TO OFFER***
Kindly Call :KIM TAN O11 2749 6O74
Whatsapp : KIM TAN O11 2749 6O74
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 456,000.
Jalan Paya Terubong, Paya Terubong, Ayer Itam, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.