Pine Residence, Paya Terubong, Ayer Itam
99 Jln Bukit Kukus, Tmn Terubong Indah, Paya Terubong, Ayer Itam, Penang
RM 1,150,000
4+1
BT
4
BM
3,000
kps
RM 383
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Pine Residence
Paya Terubong Low Density Penthouse For Sale
Pine Residence Penthouse
Bed Room: 4+1
Bath Room: 4
Car Park : 4
Build up: 3000sqft
Condition: Unfurnished
Tenure: Freehold
Selling Price: 1.15m negotiable
Bed Room: 4+1
Bath Room: 4
Car Park : 4
Build up: 3000sqft
Condition: Unfurnished
Tenure: Freehold
Selling Price: 1.15m negotiable
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Jacuzzi
Nursery
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,150,000.
99 Jln Bukit Kukus, Tmn Terubong Indah, Paya Terubong, Ayer Itam, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 3,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.