Taman Pandan Jaya, Pandan Jaya, Ampang
Taman Pandan Jaya, Pandan Jaya, Ampang, Selangor
RM 218,000
2
BT
1
BM
750
kps
RM 291
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Pandan Jaya
Pandan Jaya Commercial Apartment
For Sale: Shop Apartment in Pandan Jaya, Kuala Lumpur Ampang
Location: Pandan Jaya
Property: Shop Apartment
Asking Price: Rm 218,000
*** First Come First Serve ***
- First Floor
- Lower Floor
- Vacant unit
- Total Built-up 750 Sqft
- 2 Bedrooms and 1 Bathroom
- Well Maintained Condition
- Close to Sen Heng and PPB
- Direct access to MRR2 Highway
- Just 10 minutes to Time Square Shopping Mall
Location: Pandan Jaya
Property: Shop Apartment
Asking Price: Rm 218,000
*** First Come First Serve ***
- First Floor
- Lower Floor
- Vacant unit
- Total Built-up 750 Sqft
- 2 Bedrooms and 1 Bathroom
- Well Maintained Condition
- Close to Sen Heng and PPB
- Direct access to MRR2 Highway
- Just 10 minutes to Time Square Shopping Mall
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 218,000.
Taman Pandan Jaya, Pandan Jaya, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 750 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.