Taman Pandan Indah, Pandan Indah, Ampang
Taman Pandan Indah, Pandan Indah, Ampang, Selangor
RM 350,000
3
BT
2
BM
1,536
kps
RM 227.86
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Pandan Indah
Shop Apt at tmn lembah maju , tmn muda , pandan indah ,ampang , cheras
Property Type: Shop Apartment for Sale
Location: Taman Lembah Maju, ampang cheras
~ Leasehold
~ Master Of Title (MOT)
~ Built-up: 1,536 sqft
~ Bedrooms: 3
~ Bathrooms: 2
~ Asking selling price Rm350k
Nearby Amenities:
SAM Singapore Maths (Pandan Indah) – 0.5 km
The Store Supermarket – 0.6 km
MidPoint Shopping Complex – 0.6 km
Project Facilities:
Children’s playground
Retail shops
Unit Features:
Spacious balcony
Built-in wardrobes
kitchen fittings
Ideal for families in a vibrant, well-connected community
For more details, kindly WhatsApp:
Venes Chia (REN 75558)
016-
2727
948
Location: Taman Lembah Maju, ampang cheras
~ Leasehold
~ Master Of Title (MOT)
~ Built-up: 1,536 sqft
~ Bedrooms: 3
~ Bathrooms: 2
~ Asking selling price Rm350k
Nearby Amenities:
SAM Singapore Maths (Pandan Indah) – 0.5 km
The Store Supermarket – 0.6 km
MidPoint Shopping Complex – 0.6 km
Project Facilities:
Children’s playground
Retail shops
Unit Features:
Spacious balcony
Built-in wardrobes
kitchen fittings
Ideal for families in a vibrant, well-connected community
For more details, kindly WhatsApp:
Venes Chia (REN 75558)
016-
2727
948
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 350,000.
Taman Pandan Indah, Pandan Indah, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,536 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.