Sastra U-Thant, Ampang Hilir, Ampang

Lorong Ampang 2, Ampang Hilir, Ampang, Kuala Lumpur

RM 5,112,900

4+1

BT

4

BM

2,691

kps

RM 1,900.00

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2013
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501253901

Tentang Sastra U-Thant

Nicely Done Renovated Luxury Condo with Supreme Privacy & Environment!

Luxury & Privilege Luxury Home Near Embassy
Nicely Done Renovation with Private Lift
Ready to Move in Condition(With All New Furnishing & Appliances)

Unit Spec:
Size : 2691sq.ft
Bedrooms : 4+1
Bathrooms : 4
Carparks : 3
Renovated & Fully Furnished
Nice Environment & prestige community

Welcome to visit the stunning house for us!
George Er : 0l2-57Bl9l4
WeChat/line: georgeklcc44

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,112,900.
Lorong Ampang 2, Ampang Hilir, Ampang, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,691 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

agency logo