Pandan Ville Condominium, Pandan Indah, Ampang

Jalan Pandan Indah 1/6, Pandan Indah, Ampang, Selangor

RM 420,000

3

BT

2

BM

1,227

kps

RM 342.30

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Disiapkan pada 2005
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200021355
check-small-f
1,227 kps luas pelan lantai

Tentang Pandan Ville Condominium

Pandan Villa / Pandan Ville

Condo For Sale
===========================

Pandan Ville / Pandan Villa Condo @ Pandan Indah

Leasehold
1227sf
3 rooms 2 bathrooms
1 carpark
Renovated with kitchen cabinet, plaster ceiling
Good for own stay & investment

Asking : RM420,000

===========================
Please contact for more details
Joey Lim (REN46700)
0*****
Kemudahan
balcony-o

Balkoni

Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

volleyball-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 420,000.
Jalan Pandan Indah 1/6, Pandan Indah, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,227 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]