Pandan Perdana 2 Storey House, Ampang

Cheras, Pandan Perdana, Pandan Indah, Pandan Jaya, Ampang, Taman Muda, Shamelin Perkasa, Ampang, Kuala Lumpur

RM 680,000

4

BT

3

BM

1,470

kps (tanah)

RM 463

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501228257
check-small-f
1,800 kps luas pelan lantai

Tentang Pandan Perdana 2 Storey House

Pandan Perdana 2 Sty House For Sale, Safari, Easy Access To MRR2

Pandan Perdana 2 Storey House For Sale
* Cheras, Pandan Perdana, Pandan Indah, Pandan Jaya, Ampang, Taman Muda, Shamelin Perkasa
- Land area : 1470(21 x70)
- Built up : Approx 1800 sf
- Non Bumi Lot
- 4 Bedrooms 3 Bathrooms
- Basic Unit
- Easy Access To MRR2
- Price:RM680k

If You Are Owners Of Any Properties , Planning To SELL Or RENT Your Properties Are Also Welcome To Lists With Me.

*Any Information or Viewing Pls Contact
KC Loh㭏祺 o13 399 59o3 REN25488
Kemudahan
balcony-o

Balcony

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1537 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 680,000.
Cheras, Pandan Perdana, Pandan Indah, Pandan Jaya, Ampang, Taman Muda, Shamelin Perkasa, Ampang, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,800 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1537 ]