Pandan Heights Condominium, Pandan Perdana, Ampang

Jalan Perdana 3/1, Pandan Perdana, Ampang, Selangor

Boleh dirunding

RM 500,000

6

BT

3

BM

2,153

kps

RM 232.23

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2000
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 25 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500249132

Tentang Pandan Heights Condominium

Pandan Heights Duplex Unit, 6 beds3 baths, sell below market price

Pandan Heights Condominium (Duplex) – For Sale

Freehold Property

Property Details:

* Duplex unit
* Build up area: 2153 sf
* 6 Bedrooms | 3 Bathrooms
* 2 Car Parks
* High floor with unblocked panoramic view
* Bright, airy, and spacious

Asking Price: RM530,000

For more information or viewing appointment, please contact Chris Lim ( REN 20985) at 0*****

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/13 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 500,000.
Jalan Perdana 3/1, Pandan Perdana, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,153 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/13 ]