One Ampang Avenue Business Centre Office Lot Taman Ampang Utama Ampang Selangor, Taman Ampang Utama, Ampang

One Ampang Avenue Business Centre Office Lot Taman Ampang Utama Ampang Selangor, Taman Ampang Utama, Ampang, Selangor

RM 3,500 /bulan

0

BM

1,830

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat untuk disewa
check-small-f
Sepenuhnya dipasang
check-small-f
Disenaraikan pada 28 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501164344
check-small-f
1,830 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.91 psf (lantai)

Tentang One Ampang Avenue Business Centre Office Lot Taman Ampang Utama Ampang Selangor

One Ampang Avenue Business Centre Office Lot Taman Ampang Utama Ampang

To Schedule a Viewing Appointment, Kindly Call or WhatsApp Desmond at +6*****.

==============================================
One Ampang Avenue Business Centre Office Lot Taman Ampang Utama Ampang Selangor
==============================================

-Rental RM3,500
-1830sf
-Fully Furnished
-RSL0791

===========================================

-1 Month Advance
-2 Month Security Deposit
-Utility Deposit
-Tenancy Agreement Fee
===========================================

To Schedule a Viewing Appointment, Kindly Call or WhatsApp +6*****
Desmond Low Xiu Fui
REN 60727
E TREND REALTY SB (E (1) 1752/4)
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,500 /bulan.
One Ampang Avenue Business Centre Office Lot Taman Ampang Utama Ampang Selangor, Taman Ampang Utama, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,830 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]