Neu Suites, Kampung Berembang, Ampang

Jalan Nipah Off Jalan Ampang, Kampung Berembang, Ampang, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 900 /mo

Studio

1

BM

170

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 28 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501213294
check-small-f
170 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 5.29 psf (lantai)

Tentang Neu Suites

Neu Suites Fully Furnished Studio!

=170sqft
=Fully Furnished
=RM900
Arrange Viewing
Ivan Siew
0*****
nearby
Empire 99
Great Eastern Mall
Flea Market @ 108 Jalan Ampang
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Gym

asterisk-o

Jacuzzi

asterisk-o

Sauna

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/28 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 900 /mo.
Jalan Nipah Off Jalan Ampang, Kampung Berembang, Ampang, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 170 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/28 ]