Kemensah Heights, Ampang Jaya, Ampang

Jalan Tiga (3), Ampang Jaya, Ampang, Selangor

Lihat ke Tawaran

RM 2,690,000

11,711

kps

RM 229.70

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Banglo untuk dijual
check-small-f
Disiapkan pada 2008
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501378268
check-small-f
11,711 kps luas tanah (75 ft x 125 ft)

Tentang Kemensah Heights

Attractive Land Available for Purchase

KEMENSAH HEIGHTS RESIDENTIAL LAND

Specifications:
Bungalow Land
Land Size: 11,711 Sf
Dimension: 75’x125’
Freehold
Non Bumi Can buy

Amenities:
1.9km SMK Taman Melawati
3.2km SK Taman Melawati
3.1km Melawati Mall
9.1km KPJ Ampang Puteri
13km KLCC

ASKING PRICE: RM 2.69MIL/ RM 230 PSF

For More Info, Please Contact:

Contact :
Farah Kamal
0*****
REN 47794
ERA Realty Sdn Bhd
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

parking-o

Parkir

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ERA REALTOR SDN. BHD. [ E (1) 2053/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,690,000.
Jalan Tiga (3), Ampang Jaya, Ampang, Selangor.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ERA REALTOR SDN. BHD. [ E (1) 2053/1 ]