Jewel by Oxley KLCC, Ampang

Ampang, Kuala Lumpur

RM 10,000 /mo

2

BT

2

BM

956

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501101425
check-small-f
956 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 10.46 psf (lantai)

Tentang Jewel by Oxley KLCC

2bedroom for rent

WTL

*Oxley Sofitel*

- 956sqft
- ⁠2 bedroom
- ⁠Fully furnished with Nice ID
- ⁠middle floor
- ⁠Rental Rm10k
- ⁠Ready move in condition

Jane Tam
0*****

Playground

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 10,000 /mo.
Ampang, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 956 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd.