JALAN AMPANG, Kampung Berembang, Ampang

JALAN AMPANG, Kampung Berembang, Ampang, Kuala Lumpur

RM 135,000 /bulan

35,000

kps (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Banglo Komersial untuk disewa
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107902752
check-small-f
35,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
35,000 kps luas tanah
check-small-f
RM 3.86 psf (lantai)

Tentang JALAN AMPANG

KL City Center Showroom For Rent

KL CITY CENTER SHOWROOMG FOR RENT

BUILT UP SIZE : 35000 SQFT

==========

Unit Details :

==========

Jalan Ampang

Leasehold - Left till Year 2115

For building & Empty Land

Commercial Title

Land Area : 3.13 Acres

Build up : 35,000 sqft

Renovated

Nearby Embassy, school, & etc

RENTAL (Building Only) - RM150K Monthly

SALE (Building & Land )- RM130Mil

For viewing & more information please contact Daniel 0*****
Owner Are Welcome To List
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

SINLAND REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 2074 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 135,000 /bulan.
JALAN AMPANG, Kampung Berembang, Ampang, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 35,000 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

SINLAND REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 2074 ]