Impiana On The Waterfront Condominium, Tasik Ampang, Ampang

1 Jalan Hulu Kelang, Tasik Ampang, Ampang, Selangor

RM 3,800 /mo

5

BT

3

BM

1,834

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200400477
check-small-f
1,834 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.07 psf (lantai)

Tentang Impiana On The Waterfront Condominium

Impiana Condominium Jalan Ampang Kuala Lumpur

FOR RENT
IMPIANA CONDOMINIUM
JALAN AMPANG, KUALA LUMPUR
( Ready to Move In )
==================
Asking Price : RM 3800 ( slightly Nego )
Person contact : Sam Jamal
===================================
Detail :
- 1834sqft
- 4 bedroom
- 3 bathroom
- 1 store room

- SMK Hulu Kelang
- SK (1) Kuala Ampang
- Ar Rayyan Islamic Integrated School
- Bus station
- Giant Ampang Point
- MRR2
.
*Pls leave a message if your call is not answered*
.
SHARIL ROUTH -*****
www.h*****
.
Real Estate Negotiator | Ejen Hartanah | Perunding Hartanah Berdaftar
(REN 19425)
IQI REALTY SDN BHD
FB : www.h*****
Youtube : www.h*****
Website: www.w*****
.
“Your Perfect Home Finder”
Allahumma salli ala muhammadin waala ali muhammad
reffpropsamjamal
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Parking

asterisk-o

Playground

asterisk-o

Swimming pool

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,800 /mo.
1 Jalan Hulu Kelang, Tasik Ampang, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,834 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI Realty Sdn. Bhd.