28 Boulevard, Pandan Perdana, Ampang
Jalan Perdana 3/10, Pandan Perdana, Ampang, Selangor
RM 730,000
4
BT
3
BM
1,367
kps
RM 534
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang 28 Boulevard
28 Boulevard For Sale
28 Boulevard @ Pandan Perdana
Asking Price: RM 730,000
Location: Cheras @ Pandan Perdana
Built Up: 1367sf
Furnishing: Fully Furnished
Current Rental: RM 3,300
Suitable For Investor
Good Unit For Investment
4 Bedrooms | 3 Bathrooms
3 Carparks
Tenure: Leasehold
Title: Strata Title
For more information or viewing arrangement, please contact / WhatsApp:
0*****
Asking Price: RM 730,000
Location: Cheras @ Pandan Perdana
Built Up: 1367sf
Furnishing: Fully Furnished
Current Rental: RM 3,300
Suitable For Investor
Good Unit For Investment
4 Bedrooms | 3 Bathrooms
3 Carparks
Tenure: Leasehold
Title: Strata Title
0*****
Kemudahan
Balcony
Covered car parking
Security guard
Smoke alarm
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 730,000.
Jalan Perdana 3/10, Pandan Perdana, Ampang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,367 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.