Amansuri Residences, Taman Tunku Habsah, Alor Setar

99 Lebuhraya Darul Aman, Kampung Lubok Peringgi, Taman Tunku Habsah, Alor Setar, Kedah

Negotiable

RM 2,600 /mo

3+1

BT

3

BM

1,248

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501293697
check-small-f
1,248 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.08 psf (lantai)

Tentang Amansuri Residences

Amansuri Residences Alor Setar Condominium For Rent in Alor Setar Town

*** 0***** ***
CONDOMINIUM FOR RENT

Location : Amansuri Residences Alor Setar
Walking distance to Aman Central

- Built Up Size : 1,248 sqft
- 4 bedrooms (3 bedrooms + 1 maid room)
- 3 bathrooms
- 2 carpark lot

Fully Furnished

Rental RM 2,600/month

For More Details , Please Contact Ms Choong
0***** Ms Choong

Welcome Owner Listing
Buy | Sale | Rent
Residential , Commercial, Industrial and land

Call or Whatsup : Ms Choong 0*****
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Clubhouse

asterisk-o

Parking

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Realtors Properties Sdn Bhd

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 2,600 /mo.
99 Lebuhraya Darul Aman, Kampung Lubok Peringgi, Taman Tunku Habsah, Alor Setar, Kedah.
Saiz lantai unit ini ialah 1,248 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Realtors Properties Sdn Bhd