Vista Harmoni

Jalan 18/144A, 56000, Kuala Lumpur

Pangsapuri
Lihat peta
Pangsapuri

Maklumat hartanah

buildings-o

Pangsapuri

new-project-o

Dibangunkan oleh SYCAL Group

calendar-time-o

Pegangan Bebas

calendar-check-o

Siap pada 2013

hashtag-o

300 jumlah unit

lift-o

10 tingkat

Senarai Rumah

Harga bermula

RM 330,000

Sewa bulanan bermula

-


Fasiliti & kemudahan projek

bbq-o

BBQ

badminton-o

Dewan badminton

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

playground-o

Taman permainan

asterisk-o

Taman Tasik Rekreasi

asterisk-o

Taska

lounge-o

Tempat Bersantai

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung


Maklumat bangunan

Bangunan# Tingkat# Unit
Vista Harmoni Apartments10300
Building @ - 5600010299






Soalan Lazim mengenai Vista Harmoni

Berdasarkan data kami, Vista Harmoni merupakan sebuah pangsapuri pegangan bebas terletak di Cheras, Kuala Lumpur.
Berdasarkan senarai tersedia, Vista Harmoni bermula RM 330,000 untuk dijual.
Unit di Vista Harmoni bermula dari 880 kps dengan 3 bilik tidur dan 2 bilik air.
Vista Harmoni di Cheras adalah sebuah pembangunan pangsapuri oleh SYCAL Group.
Vista Harmoni mempunyai sejumlah 300 unit.
Senarai Rumah

Harga bermula

RM 330,000

Sewa bulanan bermula

-
Senarai Rumah