wangsa melawati, Wangsa Melawati, Wangsa Maju

jalan wangsa budi, Wangsa Melawati, Wangsa Maju, Kuala Lumpur

RM 800,000

4+1

BT

3

BM

2,203

kps (tanah)

RM 363.14

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500986607
check-small-f
2,203 kps luas pelan lantai

Tentang wangsa melawati

2 Storey Hse with long stretch of land at the back

Welcome for Appointment & Viewing
Please CaLL :
O I 2
3 6 6
5 5 5 2 YenKee

2 Sty Hse @ Jalan Wangsa Budi, Wangsa Melawati

* Double Storey , Intermediate Unit
* Built Up : 2203 sqft
* Land Size : 18 x 119
* 4+1 Bedroom , 3 Bathroom
* Freehold, Strata Title , Non Bumi-lot
* Spacious Backyard : this unit come with long stretch of land at the back, perfect for gardening, extending the house or creating you own private outdoor space.
* Suitable for own stay & Investment

Selling : RM 800,000 Only

WhatsApp :
O l 2 : 3 6 6 5 5 5 2 ( YENKEE )
Kemudahan
aircon-o

Penghawa dingin

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

CHESTER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1321 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 800,000.
jalan wangsa budi, Wangsa Melawati, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,203 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

CHESTER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1321 ]