WANGSA 9 RESIDENCY, Wangsa Maju
Jalan Wangsa Perdana 1, Wangsa Maju, Kuala Lumpur
RM 800,000
2
BT
2
BM
1,100
kps
RM 727
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang WANGSA 9 RESIDENCY
Partial unit, 2 carpark
Wangsa 9 Residency, wangsa maju
Price: RM 800,000
** Pls call Calvin Chin, 6***** for viewing appointment **
=========
Unit detail:
=========
Furnished : partial
Sqft : 1100
Room : 2
Bathroom : 2
2 carpark
leasehold, non bumi
========================
Calvin Chin
Senior Negotiator
========================
Price: RM 800,000
** Pls call Calvin Chin, 6***** for viewing appointment **
=========
Unit detail:
=========
Furnished : partial
Sqft : 1100
Room : 2
Bathroom : 2
2 carpark
leasehold, non bumi
========================
Calvin Chin
Senior Negotiator
========================
Kemudahan bersama
24-hour security
Basketball court
Cafe
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 800,000.
Jalan Wangsa Perdana 1, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,100 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.