WANGSA 9 RESIDENCY, Wangsa Maju

Jalan Wangsa Perdana 1, Wangsa Maju, Kuala Lumpur

RM 790,000

2+1

BT

2

BM

1,033

kps

RM 765

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Leasehold (99 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 103504392
check-small-f
1,033 kps luas pelan lantai

Tentang WANGSA 9 RESIDENCY

Condominium for Sale

[WANGSA MAJU CONDOMINIUM]
****WANGSA 9 RESIDENCY FOR SALE*****
CONTACT NO: 0***** (JOACHIM LIM)
==================================

SELLING PRICE: RM 790,000 (Nego)

DEVELOPER UNITS AND SUBSALE Available!!!!
--Many Units Are Waiting For You!!!
--Walking Distance to LRT KLCC
==================================

Property Name: Wangsa 9 Residency
Property Type: Condominium
Lot: Leasehold
Floor Size: 1033 sqft
Bedrooms: 2 Bedrooms + 1 Store Room
Bathrooms: 2 Bathrooms
Parking Bay: 2 Parking Bays
Maintenance Fee: RM 0.275 per sqft

@Playground
@24 Hours Security with CCTVs
=================================

Please Contact Joachim Lim 0***** for further information and Site Visit.

View To BELIEVE!!!
WELCOME OWNER TO LIST YOUR PROPERTIES HERE

(Wangsa 9 Residency Specialist Agent)
Joachim Lim
J*****@*****
0*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

basketball-o

Basketball court

bbq-o

Bbq

burger-2-o

Cafe

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Billion Realtors

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 790,000.
Jalan Wangsa Perdana 1, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,033 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Billion Realtors