Serviced Residence @ Fera Residence @ The Quartz WM, Seksyen 10 Wangsa Maju, Wangsa Maju

Jalan 34/26, Seksyen 10 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur

RM 400,000

2+1

BT

2

BM

688

kps

RM 581.40

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500984704

Tentang Serviced Residence @ Fera Residence @ The Quartz WM

Fera serviced residence freehold hot deal best price non bumi furnish

* Freehold, non bumi unit
* Completion in year 2020
* Built-up (approx.) 688sf, 2+1 rooms and 2 bathrooms, 1 car park
* With kitchen cabinet, 4 air conds and 2 built in water heaters
* Maintenance fee and sinking fund: RM350
* Strata title perfection done
* Unit at mid floor
* Car park is at level 6
* Tenanted now

Note:
A total of 386 units of serviced apartments and 18 shop lots housed within 2 blocks of 27 storeys.

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 400,000.
Jalan 34/26, Seksyen 10 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 688 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]