Seksyen 6 Wangsa Maju, Seksyen 5 Wangsa Maju, Wangsa Maju

Seksyen 5 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur

Boleh dirunding

RM 1,400,000

4

BT

3

BM

3,315

kps (tanah)

RM 422.32

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501111647
check-small-f
2,200 kps luas pelan lantai

Tentang Seksyen 6 Wangsa Maju

Ample land perfect for gardening activities

WTS

( Land area 3315sqft) 2 Storey Terrace House Corner Lot Seksyen 6 Wangsa Maju, K.L

- Leasehold Bumi lot
- Land area: 3315sqft
- Built up: 2200sqft approx
- 4 bedrooms 3 bathrooms
- Corner lot
- Partially furnished
- Renovated unit
- Matured area
- Ample land perfect for gardening activities

Nearby to:
- Fairview International School
- Surau Jumaat An Naim
- MSN Setiawangsa
- SMK Seksyen 5 Wangsa Maju
- Wangsa Walk / Aeon Big Wangsa Maju

========================
Asking price: Rm1.4 Mil (Negotiable)
========================

Call/SMS/WhatsApp

Azam
Together Properties
REN 35545
0*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Advertiser

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,400,000.
Seksyen 5 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,200 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Advertiser