Seksyen 5 Wangsa Maju, Seksyen 5 Wangsa Maju, Wangsa Maju

Seksyen 5 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur

RM 775,000

4

BT

3

BM

1,690

kps (tanah)

RM 459

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501292278
check-small-f
1,600 kps luas pelan lantai

Tentang Seksyen 5 Wangsa Maju

2 Storey Intermediate Terrace House Seksyen 5 Wangsa Maju KL

Property Details:

- Leasehold Bumi Lot
- 2 Storey Intermediate Unit
- 4 bedrooms and 4 bathrooms
- Land size 1,690 sqft
- Built Up Approx 1,600 sqft
- Facing West
- Equipped Kitchen Cabinet, Lighting & Fan
- Private Garden & Close to Playground
- 24-hour Gated and Guarded Community

Asking : RM775,000 Net
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

MN ASSOCIATES SDN. BHD. [ VE (1) 0143 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 775,000.
Seksyen 5 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,600 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

MN ASSOCIATES SDN. BHD. [ VE (1) 0143 ]