Quinn Residence, Taman Sri Rampai, Wangsa Maju
Jalan Wangsa Perdana 1, Taman Sri Rampai, Wangsa Maju, Kuala Lumpur
RM 620,000
3
BT
2
BM
893
kps
RM 694
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Quinn Residence
Brand new unit / Freehold / Vacant now
FOR SALE
Quinn Residence @ Wangsa Maju
*Kindly contact Daniel 0***** for viewing appointment don't miss out the opportunity *
=========================
Asking Price : RM620K-RM700K
=========================
Unit details :
- 2 units on hand
- 893sqft
- 3 Rooms 2 Bathrooms
- Partly furnished with kitchen cabinet
- Brand new unit and vacant
- Freehold
- walking distance to Sri rampai LRT Station, Wangsa Walk Mall....etc
====================
DANIEL CHIN
REN 70998
VIVAHOMES REALTY
Quinn Residence @ Wangsa Maju
=========================
Asking Price : RM620K-RM700K
=========================
Unit details :
- 2 units on hand
- 893sqft
- 3 Rooms 2 Bathrooms
- Partly furnished with kitchen cabinet
- Brand new unit and vacant
- Freehold
====================
DANIEL CHIN
REN 70998
VIVAHOMES REALTY
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 620,000.
Jalan Wangsa Perdana 1, Taman Sri Rampai, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 893 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.